Słowniczek

Content

Content czyli zwartość strony, zarówno treść, jak i grafika, a także infografiki czy wideo. Słowem wszystko co użytkownik, może znaleźć na Twojej stronie internetowej.

Bardzo ważne jest, by content był unikatowy – oryginalny. Skopiowana treść przyniesie Twojej witrynie więcej szkody niż pożytku.

Metoda kopiuj – wklej, a także „pożyczanie” – a to jednego zadania za stronki X, a to kolejnego ze stronki Y, to najgorsze co możesz zrobić. Cierpi Twój wizerunek – „Jak to nie stać ich na własną treść?”, „Nic ich nie wyróżnia, są tacy sami jak inni!” – pomyśli Twój potencjalny klient. A Google za zduplikowaną treść dodatkowo nałoży karę na Twoją stronę internetową. Wyszukiwarka bez problemu rozpozna duplicate content (double content) – skopiowaną treść – ukarze Twoją witrynę filtrem, może nawet wyindeksować ją, powodując usunięcie strony z wyników wyszukiwania.

Pradawna mądrość internetowa powiada: „Content is the King”, my śledząc ostanie poczynania zespołu Googla, w tę prawdę mocno wierzymy, dlatego propagujemy content marketing.

Magda Nowak

Magda Nowak – wie jakich słów użyć, by przykuć uwagę i zainteresowanie internautów. Pisze teksty, które sprzedają. Opowiada angażujące historie o naszych Klientach. Dba, by mówiono o nich dużo, dobrze i głośno. Wie, gdzie publikować, żeby szybko się rozniosło i przeczytało wielu.. Uparcie powtarza, powtarzała i powtarzać będzie: „Content is the King”. Trzyma rękę na pulsie. Zawsze na bieżąco z e-marketingowymi nowinkami, które ochoczo wciela w życie. Szlifuje warsztat na branżowych szkoleniach.

More Posts