Strony responsywne

Strony responsywne (RWD, Responsive Web Design) – to witryny internetowe, których zwartość automatycznie dostosowuje się do rozmiaru ekranu, na którym są wyświetlane. Dzięki zastosowaniu tzw. Media Queries możemy tak zaprojektować stronę, by poprawnie wyświetlała się zarówno na ekranie telefonu, jak i tabletu ...

media_queries_css3

Media Queries

Media Queries – to rozwiązanie, które pojawiło się wraz z CSS3, umożliwia tworzenie stron responsywnych.  Media Queries z angielskiego „zapytanie o media”, to moduł CSS3, który pozwala rozpoznać rozdzielczość ekranu i prawidłowo wyświetlić zawartość strony.

Kodując witrynę, za pomocą Media Queries, oznaczamy ...

multiscreening

Multiscreening

Multiscreening – jednoczesne korzystanie z przynajmniej dwóch urządzeń wyposażonych w ekran: z TV oraz laptopa, PC i smartfona, tabletu i PC, tabletu i laptopa – w wielu dowolnych konfiguracjach.

Raport „Multiscreening w Polsce” wskazuje, że coraz częściej korzystamy z kilku urządzeń ...

content

Content

Content czyli zwartość strony, zarówno treść, jak i grafika, a także infografiki czy wideo. Słowem wszystko co użytkownik, może znaleźć na Twojej stronie internetowej.

Bardzo ważne jest, by content był unikatowy – oryginalny. Skopiowana treść przyniesie Twojej witrynie więcej szkody niż pożytku.

...

Content marketing

Content marketing

Content marketing / marketing treści – to działania marketingowe opierające się na systematycznym publikowaniu treści atrakcyjnych dla czytelników. Internauci poszukując konkretnych informacji trafiają na „nasze” publikacje, które zawierają porządną dawkę wiarygodnej i pożądanej wiedzy, związanej z daną branżą i zagadnieniem.

Użytkownik otrzymuje ...

Skuteczny marketing rekomendacji

Marketing szeptany

Marketing szeptany / marketing rekomendacji / buzz marketing – działania, których celem jest budowanie pozytywnego wizerunku marki, poprzez zachęcanie klientów do podejmowania dyskusji o marce, produkcie, wyrażania swoich opinii, zamieszczania rekomendacji na forach, blogach czy w mediach społecznościowych.

Skuteczność marketingu szeptanego, opiera ...