Pozycjonowanie

II edycja konkursu dla pozycjonerów

W listopadzie 2008 rusza II edycja konkursu na pozycjonowanie stron internetowych organizowana przez system wymiany linków www.e-weblink.com, w chwili obecnej trwa rekrutacja sponsorów do ufundowania nagród. Konkrurs będzie trwał 4 miesiące i jest organizowany dla zabawy, rywalizacji i spardzenia swoich umiejętności.

Wszyscy którzy mają ochotę ufundować nagrody do wspólnej zabawy mogą wysłać swoją propozycję przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie konkursowej konkurs.e-weblink.com

W pierwszej edycji konkursu firma Top Position zajeła miejsce w pierwszej dziesiątce udowadniając, że jest jedną z najlepszych firm SEO w Polsce. Ze statystyk opublikowanych przez organizatorów możemy dowiedzieć się, że udział brało 162 osób/firm oraz zgłoszonych do konkursu zostało 250 stron nie tylko z Polski. Konkurencyjność dla hasła konkursowego wyniosła ponad 7 000 000 wyników wyszukiwania!

Michal Wiercimok

Marketingiem internetowym zajmuje się od 2003 roku, specjalizuje się w pozycjonowaniu stron www. Na co dzień zajmuje się doradztwem, opracowywaniem oraz wdrażaniem strategii marketingu internetowego dla klientów agencji Top Position, której jest właścicielem od ponad 10 lat.

More Posts - Website

Follow Me: