Zakupy on-line. Co w sieci kupują Polacy?

Kto z was jeszcze nie korzysta z zakupów on-line? Jestem przekonana, że takich osób z biegiem czasu będzie coraz mniej. Nie ma innej możliwości w obliczu zalet, jakie mają zakupy on-line.  Jak kupować przez internet, by móc się z nich cieszyć? I ...

RODO, czyli ochrona danych 2.0. Co musisz o niej wiedzi...

25 maja 2018 roku w życie wejdą zmiany, którymi zainteresować się powinien (a nawet musi!) każdy przedsiębiorca. Nieznajomość nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych może grozić nawet wielomilionowymi karami.

Joanna Stanuch

Joanna - nasz copywriter. Tworzy materiały tekstowe o zróżnicowanej ...

Czy warto mieć sklep na WooCommerce?

WooCommerce jest platformą e-commerce opartą na obecnie najpopularniejszym systemie zarządzania treścią (CMS) jakim jest WordPress. Globalne statystyki mówią, że już co szósta strona sprzedająca coś w sieci jest oparta właśnie na Woo.

Skąd ta popularność?

WordPress jest obecnie najpopularniejszym systemem CMS ...

Jak zwiekszyc sprzedaz w e-sklepie

3 narzędzia, które rozkręcą sprzedaż w Twoim sklepie in...

Jak zwiększyć widoczność e-sklepu w wynikach wyszukiwania? Jak rozkręcić sprzedaż? Co najważniejsze, jakie działania promocyjne stosować, by były efektywne i przyniosły wymierne korzyści? Dziś parę słów o kampaniach produktowych w Google Zakupy, Google Analytics dla e-commerce oraz remarketingu dynamicznym czyli podajemy przepis ...

Warsztaty Silesia SEM 2010

Już 10go czerwca 2010 na Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach odbędzie się konferencja Silesia SEM, więcej informacji zaczerpniętych z oficjalnej strony:
Silesia SEM Warsztaty 2010 to pierwsze warsztaty prowadzone dla biznesu przez specjalistów z branży marketingu w wyszukiwarkach internetowych.

Użyteczność w Internecie

W dniu dzisiejszym (20.08.2009) został opublikowany pierwszy w polskim internecie raport na temat użyteczności stron internetowych (usability).

Usability, czyli użyteczność nabrało dużego znaczenia w ostatnich latach, poprzez rozpowszechnienie się szerokopasmowego internetu i “przeniesienia” życia do internetu.  W wirtualnej rzeczywistości już ...

Xann Stat – Nowe statystyki strony

Na polskim rynku analizowania ruchu na stronach internetowych pojawiło się nowe narzędzie xannSTAT. Są to statystyki strony wypuszczone przez właściciela systemu wymiany linków rotacyjnych e-weblink.com.

Cechami statystyk jest instalacja ich na własnym serwerze, przejrzysty design, oraz zestaw najbardziej niezbędnych ...