Czy warto mieć sklep na WooCommerce?

WooCommerce jest platformą e-commerce opartą na obecnie najpopularniejszym systemie zarządzania treścią (CMS) jakim jest WordPress. Globalne statystyki mówią, że już co szósta strona sprzedająca coś w sieci jest oparta właśnie na Woo.

Skąd ta popularność?

WordPress jest obecnie najpopularniejszym systemem CMS ...

Jak zwiekszyc sprzedaz w e-sklepie

3 narzędzia, które rozkręcą sprzedaż w Twoim sklepie in...

Jak zwiększyć widoczność e-sklepu w wynikach wyszukiwania? Jak rozkręcić sprzedaż? Co najważniejsze, jakie działania promocyjne stosować, by były efektywne i przyniosły wymierne korzyści? Dziś parę słów o kampaniach produktowych w Google Zakupy, Google Analytics dla e-commerce oraz remarketingu dynamicznym czyli podajemy przepis ...

Warsztaty Silesia SEM 2010

Już 10go czerwca 2010 na Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach odbędzie się konferencja Silesia SEM, więcej informacji zaczerpniętych z oficjalnej strony:
Silesia SEM Warsztaty 2010 to pierwsze warsztaty prowadzone dla biznesu przez specjalistów z branży marketingu w wyszukiwarkach internetowych.

Użyteczność w Internecie

W dniu dzisiejszym (20.08.2009) został opublikowany pierwszy w polskim internecie raport na temat użyteczności stron internetowych (usability).

Usability, czyli użyteczność nabrało dużego znaczenia w ostatnich latach, poprzez rozpowszechnienie się szerokopasmowego internetu i „przeniesienia” życia do internetu.  W wirtualnej rzeczywistości już nie ...

Warsztaty „Marketing w wyszukiwarkach internetowy...

21 kwietnia o godzinie 17:00 w sali 228A odbędą się warsztaty pt. „Marketing w wyszukiwarkach internetowych”.  Celem warsztatów jest upowszechnianie wiedzy o sposobach i formach wykorzystania potencjału reklamowego w wyszukiwarkach internetowych.

Na spotkanie zostali zaproszeni specjaliści ze śląskich firm zajmujących ...

Xann Stat – Nowe statystyki strony

Na polskim rynku analizowania ruchu na stronach internetowych pojawiło się nowe narzędzie xannSTAT. Są to statystyki strony wypuszczone przez właściciela systemu wymiany linków rotacyjnych e-weblink.com.

Cechami statystyk jest instalacja ich na własnym serwerze, przejrzysty design, oraz zestaw najbardziej niezbędnych funkcji ...